SPA

Po wyczerpującym dniu na szlakach górskich, naszym Gościom proponujemy wypoczynek w mini SPA w Willi Józefina.
Do dyspozycji Gości oddajemy: saunę fińską, saunę infrared, wiadro bosmana. Nasze SPA to wspaniałe miejsce na organizację spotkania z przyjaciółmi, uczczenia rocznicy ślubu, ale przede wszystkim na regenerację sił i poprawę kondycji fizycznej i psychicznej. 

Sauna fińska - tzw. sucha sauna, to idealna metoda na detoksykację organizmu, a także sposób na odpoczynek fizyczny i psychiczny.

Sauna infrared - pomaga pozbyć się wielu toksyn, w tym metali ciężkich. Korzyści nie kończą się tylko na tym. Dzięki zastosowanej technologii w saunie na podczerwień, możemy również stracić na wadzę, zrelaksować się, złagodzić bóle, polepszyć krążenie oraz oczyścić swoją skórę.

Wiadro Bosmana - sprawdza się, gdy po pobycie w saunie chcemy szybko schłodzić ciało silnym strumieniem zimnej wody, który działa pobudzająco i orzeźwiająco. Dzięki temu nabieramy odporności, poprawiamy sobie nastrój i prawidłowo dbamy o nasz organizm.

Cena:
✔️ 70zł za godzinę za Apartament na wyłączność dla naszych Gości,
✔️ 80 zł za godzinę za Apartament na wyłączność dla Gości z innych Apartamentów i z zewnątrz.

WAŻNE!!
Aby umówić sie na konkretny termin skorzystania z sauny, należy dzień wcześniej zgłosić się pod numerem 510 921 887 lub u Pani w bistro na śniadaniu.