Biznes

Potrzebujesz dobrego miejsca na spotkania biznesowe, szkolenia, formalne bankiety i konferencje w górach?

Willa Józefina posiada doskonałe warunki do tego typu spotkań. Umiejscowiona jest w zacisznym zakątku Szklarskiej Poręby sprzyjającym skupieniu i koncentracji. Położona jest w świetnie skomunikowanej części miasta; blisko drogi na Jakuszyce i Czechy.

Profesjonalne zaplecze konferencyjne w połączeniu z możliwością poznania naturalnego piękna regionu to atuty gwarantujące sukces konferencji, szkoleń, firmowych eventów.

Sale konferencyjno-szkoleniowe, będąca częścią Willi Józefina mogą pomieścić 40 osób. Można zorganizować tu klasyczne szkolenie, warsztaty, konferencje z pracą w grupach, a także kameralne spotkania, eventy.

Dysponujemy dwoma salami szkoleniowymi: mała Klubowa dla grupy 15-osobowej i duża Biblioteka dla grupy 40-osobowej.

Wyposażenie naszych sal stanowi: ekran, projektor, telewizor, system nagłośnieniowy, flip-chart, dostęp do internetu bezprzewodowego, klimatyzacja.

Zapewniamy fachowe doradztwo podczas planowania konferencji lub innego rodzaju spotkania firmowego, jak również wyśmienity catering konferencyjny. Na życzenie organizatorów; za dodatkową opłatą,  organizujemy atrakcje dla uczestników firmowych spotkań. Po dniu pracy zrelaksować się pomogą tematyczne inscenizacje, regionalna oprawa artystyczna, wycieczki po okolicy, pokazy lokalnej kuchni, zajęcia team-building i inne atrakcje, jakie zaoferować może nasz Zespół. To doskonałe pomysły, które nadadzą każdej konferencji niepowtarzalnego kolorytu. 

W ramach integracji organizujemy niezapomniane atrakcje: quady, off road, tor psychologiczny, paintball, wspinaczka górska, gry terenowe, zorbing. Dodatkowo oferujemy: wycieczki fakultatywne do Czech, do Skalnego Miasta oraz zwiedzanie Kotliny Jeleniogórskiej. Zimą organizujemy kuligi oraz wspólne wyjazdy na narty biegowe i zjazdowe pod okiem doświadczonych instruktorów narciarstwa. 

Ze względu na elastyczność w przygotowaniu oferty konferencyjnej i biznesowej, prosimy o bezpośredni kontakt z działem marketingu: biuro@pplusp.biz, tel. 601 49 77 71