O nas

Misją naszej firmy jest spełnienie oczekiwań naszych Gości. Zależy nam na tym, aby każdy pobyt w Willi Józefina był przez naszych Gości mile wspominany. To nasz cel i nasze marzenie.  

WILLA JÓZEFINA, dawniej Hotel Josephinenhütte, została wybudowana pod koniec XIX wieku, a rozbudowano ją w roku 1911. Po gruntownym remoncie, który trwał dwa lata i został zakończony w grudniu 2010 roku, w pełni zachowano jej unikatowy, zabytkowy charakter. Obecnie obiekt posiada 49 apartamentów o powierzchni od 20 m2 do 111 m2 spełniających wysokie wymagania stawiane przez naszych Klientów. Każdy z apartamentów jest w pełni umeblowany, posiada własną kuchnię, łazienkę. Niektóre posiadają własny ogródek lub taras. W obiekcie mieści się mini SPA, sala konferencyjna. W części piwnicznej znajdują się wydzielone pomieszczenia gospodarcze, przeznaczone do przechowywania sprzętu narciarskiego i rowerów. W budynku zainstalowana jest przeszklona winda, która ułatwia przebywanie w obiekcie osobom niepełnosprawnym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, na terenie obiektu dostępny jest darmowy, szybki internet bezprzewodowy oraz możliwość płatności kartą lub gotówką. 

Prowadzimy także pobyty dla grup zorganizowanych więcej informacji 

Nieopodal Willi znajduje się trasa prowadząca do Wodospadu Kamieńczyka i na Szrenicę.